Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego marki Holle

Sie 30, 2016 przez

Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego marki Holle

Produkty spożywcze przeznaczone dla niemowląt powinny spełniać najwyższe kryteria jakości. To dlatego, od początków swej działalności, sięgającej dwudziestolecia międzywojennego, wśród priorytetów marki Holle znajdowała się troska o jakość produktów i skrupulatna kontrola procesu technologicznego.  Dziś Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie, a wszystkie sektory produkcyjne firmy legitymują się najnowszymi standardami technologicznymi.


Ekologiczne mleko następne 3 marki Holle
wyprodukowane zostało z mleka kóz, hodowanych zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego, certyfikowanego prestiżowym znakiem Demeter. Dzięki tradycyjnym metodom rolniczym pozyskiwania surowców do produkcji mleka koziego Holle, charakteryzuje się ono doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych. To kompletny posiłek, zawierający białko, składniki mineralne i witaminy w proporcjach zmodyfikowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka. Nie zawiera glutenu, jajek czy krystalicznego cukru. Mleko kozie, w porównaniu ze swoim krowim odpowiednikiem, zawiera więcej składników odżywczych (więcej wapnia, fosforu, potasu, selenu, magnezu, kwasu linolowego, kwasu foliowego), jest bogatsze w oligosacharydy (czyli prebiotyki, stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej) oraz łatwiej i szybciej się trawi. Zawiera także znacznie więcej niż mleko krowie krótko- i średnio łańcuchowych oraz jedno- i wielonienasyconych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania, kwasów tłuszczowych.

Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego marki Holle jest odpowiednie jako specjalne pożywienie dla niemowląt w wieku od 10. miesiąca życia do ukończenia 3. roku życia; jako element rozszerzonej diety, składającej się z pokarmów w butelce oraz pokarmów stałych. Zalecane jest do stosowania po okresie karmienia ekologicznym mlekiem następnym 2 Holle na bazie mleka koziego lub jako zamiennik innego mleka następnego.  Może być używane także do przygotowywania ekologicznych kaszek zbożowych Holle już od 6. miesiąca życia dziecka. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, nie trzeba go gotować, a jedynie wsypać do przegotowanej, ostudzonej wody. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów czy deserków.

Z uwagi na konieczność różnicowania diety niemowlęcej, wysokojakościowe, Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego marki Holle jest interesującą alternatywą dla tradycyjnego mleka krowiego modyfikowanego dla niemowląt.

Marka: Holle
Pojemność: 400 g
Cena:   52 zł.
Importer: Victualia Saluber

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.