Bezglutenowe Krakersy naturalne od 3 PAULY

październik 2, 2016 przez

Bezglutenowe Krakersy naturalne od 3 PAULY

Choć sklepowe półki uginają się pod ciężarem przekąsek, nie lada wyzwanie stanowi odnalezienie wśród nich smacznej propozycji, całkowicie wolnej od najczęściej występujących alergenów.  Z pomocą przychodzi marka 3 PAULY, szczególnie ceniona przez osoby zmagające się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi z uwagi na niezwykle bogatą ofertę, obejmującą ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i ciastek, makaronów, mieszanek mąk, musli i przekąsek, wolnych od glutenu, mleka, jaj, orzechów, orzeszków ziemnych czy łubinu.

Bezglutenowe Krakersy naturalne od 3 PAULY przygotowywane są na bazie mąk z kukurydzy, ziemniaków i soi. Dzięki temu naturalnie nie zawierają glutenu, powszechnie występującego w zbożach, w tym w mące pszennej, podstawowym składniku tradycyjnych krakersów.

 Bezglutenowe Krakersy sezamowe 3 PAULY są idealnie chrupiące, niezwykle kruche. I uwodzą zmysły złocisto-rumianym kolorem.  To nie tylko świetna przekąska pomiędzy posiłkami, lecz także obowiązkowy punkt każdego towarzyskiego spotkania. W połączeniu z dipami na bazie twarożku, ziołowym pesto, warzywami czy wytrawnymi dodatkami spełniają oczekiwania osób w każdym wieku. Szczypta soli uwypukla ich naturalny smak, a lekko karbowana struktura sprawia, że wszelkie dodatki zostają tam, gdzie ich miejsce.

Osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi muszą nieustannie kontrolować skład wybieranych produktów spożywczych, aby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z niepożądanymi alergenami. Bezglutenowe Krakersy naturalne 3 PAULY są łatwo i szybko rozpoznawalne dzięki specjalnym logotypom, umieszczonym na froncie opakowania. Kolorowe symbole informują o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, zapewniając tym samym szybki dostęp do czytelnych informacji o rodzajach alergenów, celowo wyeliminowanych z procesu produkcji. Poręcznie pakowane w 3 oddzielne porcje, czynią z nich doskonałą przekąskę – niezależnie od czasu i miejsca.

 

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 150 g

Cena: 9zł

Importer: Victualia Saluber

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.