Bezglutenowe mini wafelki z kremem waniliowym marki 3 PAULY

listopad 10, 2016 przez

Bezglutenowe mini wafelki z kremem waniliowym marki 3 PAULY

Choć produkty marki 3 PAULY przeznaczone są, z założenia, dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, sięga po nie coraz więcej osób, które świadomie zwracają się w stronę alternatywnych sposobów odżywiania, eliminując z codziennego jadłospisu składniki i produkty, które z różnych przyczyn mogą działać na organizm obciążająco. Okazuje się bowiem, że może istnieć kuchnia bez laktozy czy glutenu, a nawet najpopularniejsze smakołyki mają swoje alternatywne odpowiedniki – nawet wśród słodkości.

Bezglutenowe mini wafelki z kremem waniliowym marki 3 PAULY to oryginalna odmiana popularnych, tradycyjnych wafelków przekładanych kremem. W odróżnieniu jednak od swoich pszennych kolegów, przekąska 3 PAULY powstała na bazie mąki kukurydzianej, która z natury glutenu nie zawiera. Dzięki temu po przekąskę może sięgnąć każdy, kto tylko ma ochotę na coś słodkiego, niezależnie od tego, czy toleruje czy też nie toleruje tego białka. Nie wszystkie rodzaje celiakii mogą tolerować bezglutenową skrobię pszenną, dlatego produkty bezglutenowe 3 PAULY są wywarzane bez jej użycia.

Najnowsza przekąska marki 3 PAULY to przyjemność w sam raz na jeden kęs. Początkowo malutkie wafelki przyjemnie chrupią w ustach, by po chwili zachwycić kubki smakowe delikatnym, słodkawym aromatem wanilii. Bezglutenowe mini wafelki z kremem waniliowym marki 3 PAULY współgrają równie dobrze z kawą, herbatą, jak i pysznym, jesiennym kakao.

Wszystkie produkty marki 3 PAULY, są łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 75 g

Cena: ok 10 zł

Importer: Victualia Saluber

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.