Mus owocowy gruszka, brzoskwinia, malina z orkiszem marki Holle

lt. 10, 2017 przez

Mus owocowy gruszka, brzoskwinia, malina z orkiszem marki Holle

KONIEC RUTYNY – NOWY EKOLOGICZNY MUS OWOCOWY Z ORKISZEM od marki HOLLE dla dzieci od 8. m-ca życia NOWOŚĆ

Od ponad 80 lat marka Holle propaguje ideę zdrowego żywienia dzieci i niemowląt, szczególną troską otaczając jakość oferowanych przez siebie produktów oraz zrównoważony proces ich powstawania. Produkty pochodzą z bio-dynamicznych lub ekologicznych gospodarstw rolnych, w których ziemia jest wspomagana i pielęgnowana wyłącznie przy pomocy roślinnych preparatów i w zgodzie z naturalnym cyklem biologicznym. Obecnie Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie.

Dieta małego dziecko powinna być jednak nie tylko pożywna i zdrowa, lecz także zróżnicowana. Dlatego właśnie marka Holle, wraz z nieustannym poszerzaniem swojej oferty, Holle przygotowała dla małych smakoszy nowy, oryginalny produkt: Mus Owocowy gruszka, brzoskwinia, malina z orkiszem Bio Demeter.

            Mus Owocowy gruszka, brzoskwinia, malina z orkiszem w swoim składzie zawiera jedynie 4 składniki: pochodzące z upraw ekologicznych przetarte owoce – gruszkę, brzoskwinię i malinę – oraz pełnowartościowe ziarna orkiszu, pochodzące z upraw biodynamicznych Demeter.  Pochodzenie składników i brak zbędnych dodatków sprawiają, że produkt jest odpowiedni dla małego, rozwijającego się organizmu, a dziecko otrzymuje wyłącznie pełnowartościowe, pożywne danie wolne od polepszaczy, dodatkowego cukru, soli czy też zbędnej wody. Dodatek orkiszu wzbogaca przetarte owoce, czyniąc je bardziej sycącymi – dzięki temu nowość marki Holle to nie tylko deserek, lecz pełny posiłek.  Mus Owocowy gruszka, brzoskwinia, malina z orkiszem BIO DEMETER można wprowadzać do diety malucha od ósmego miesiąca życia.

Produkt ma postać saszetki do wyciskania i zawiera zakrętkę, umożliwiającą ponowne zamknięcie tubki. Nie zajmuje dużo miejsca i zmieści się w każdej torebce. Stanowi idealną przekąskę czy to w czasie podróży czy też spaceru, o dowolnej porze i bez szukania miejsca na posiłek. Starsze dzieci bez problemu (i z nieudawanym zachwytem) poradzą sobie z samodzielnym podjadaniem deserku – bez ryzyka pobrudzenia – w przypadku mniejszych maluchów zaś zaleca się karmienie łyżeczką.

Marka: Holle

Pojemność: 90 g

Cena: 5 zł

Importer: Victualia Saluber

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.