Crunchy Snack Holle – Chrupki jaglane o smaku mango BIO

lipiec 4, 2017 przez

Crunchy Snack Holle – Chrupki jaglane o smaku mango BIO

Ekologiczne Crunchy SnackChrupki jaglane o smaku mango BIO – dla niemowląt od 8. miesiąca życia, młodzieży i dorosłych – 25 g NOWOŚĆ

Naturalnie bezglutenowe, ekologiczne Chrupki jaglane o smaku mango marki Holle – buduj prawidłowe nawyki żywieniowe u siebie i swojego dziecka.

Ekologiczne Chrupki jaglane o smaku mango marki Holle to nowa propozycja w ofercie marki, dostosowana dla dzieci już od 8. miesiąca życia. Z powodzeniem mogą także stać się ekologiczną, lekką przekąską dla młodzieży i dorosłych! Chrupki jaglane mango Holle powstały na bazie ekologicznych mąk – jaglanej i kukurydzianej, zatem naturalnie nie zawierają glutenu. Nie zawierają także dodatkowego cukru, poza tym naturalnie występującym w zbożach czy mango. Chrupki jaglane o smaku mango marki Holle są produktem w 100% naturalnym (nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i aromatów), lekkostrawnym i niskokalorycznym. Idealnie pasują do małych rączek niemowlęcia, są lekkie i delikatne, a przede wszystkim w mgnieniu oka rozpływają się w ustach. To idealna przekąska na zaspokojenie małego głodu – niezależnie od miejsca czy czasu. Ekologiczne chrupki są także doskonałą lekką przekąską dla dorosłych będących na diecie lekkostrawnej oraz tych dbających o zdrowie i czystość swoich posiłków. Niewielkie opakowanie jest poręczne a jego zawartość może stać się przekąską, drugim śniadaniem lub podwieczorkiem dzieci, młodzieży i dorosłych.

Marka: Holle

Pojemność: 25 g

Cena: ok 4 zł

Crunchy Snack Holle - Chrupki jaglane o smaku mango BIO

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.