Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy marki 3 PAULY

Lip 17, 2017 przez

Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy marki 3 PAULY

Linia bezglutenowych makaronów z 3 Pauly to świetny sposób na urozmaicenie codziennej diety. Jeżeli do tej pory makaron kojarzył Ci się wyłącznie z pszenicą, najwyższy czas zmienić swoje przyzwyczajenia. Marka 3 PAULY, ceniony producent zdrowej żywności pozbawionej najczęstszych alergenów, rozszerzyła swoją ofertę o kolejny, niezwykły produkt – Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy.

Osoby zmagające się z nietolerancjami pokarmowymi, zwłaszcza z uczuleniem lub alergią na gluten, jeszcze do niedawna skazane były na całkowitą rezygnację z makaronu. Na szczęście produkty bezglutenowe są coraz powszechniej dostępne, na rynku zaś pojawiają się kolejne innowacyjne propozycje, pozwalające w prawidłowy sposób zbilansować codzienną dietę bez konieczności tracenia czasu w kuchni i poświęcania długich godzin na przygotowywanie posiłków. Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy marki 3 PAULY to najnowsza propozycja niemieckiego producenta, przeznaczona nie tylko dla bezglutenowców, wegetarian czy wegan, lecz dla wszystkich tych, którzy cenią pozytywną odmianę na talerzu i z uwagą wybierają to, co się na nim znajdzie. W Bezglutenowym Makaronie Fusilli z czerwonej soczewicy tradycyjna mąka pszenna zastąpiona została mąką z soczewicy. Dzięki temu makaron nie tylko nie zawiera glutenu, ale jest skarbnicą wielu składników odżywczych. Soczewica jest źródłem dobrze przyswajalnego białka, a także obniżającego ciśnienie krwi  potasu i niezbędnego dla kobiet w ciąży kwasu foliowego. Jest lekkostrawna i charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym, dodatkowo zaś zawiera sporo błonnika, który wypełnia żołądek, zapewniając uczucie sytości. Dzięki temu soczewica, tak jak i inne rośliny strączkowe, wyjątkowo skutecznie zaspokaja głód, zmniejszając tym samym apetyt na słodkie przekąski między posiłkami.

Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy marki 3 PAULY wyróżnia się nie tylko swoimi właściwościami zdrowotnymi i odżywczymi, lecz także świetnie wygląda wizualnie, dzięki czemu nawet zwykła sałatka urasta do rangi kulinarnego cuda. Docenią go nie tylko amatorzy kulinarnych przygód, poszukujący nowych wrażeń i smaków, lecz także np. rodzice małych niejadków, dla których barwne świderki będą nie lada atrakcją.

Bezglutenowy Makaron Fusilli z czerwonej soczewicy marki 3 PAULY  dostępny jest w kolorowym, estetycznym opakowaniu, na którym znaleźć można wszystkie informacje istotne z punktu widzenia osób cierpiących na alergie pokarmowe: dane dotyczące składu, pochodzenia produktu, a także składników wykluczonych z procesu produkcji (gluten, mleko, jaja, orzeszki ziemne, orzechy czy łubin).

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.