Naturalna Ice Tea od marki Herbapol

Lip 17, 2017 przez

Naturalna Ice Tea od marki Herbapol
W oczekiwaniu na lato marka Herbapol przygotowała atrakcyjną nowość – napój herbaciany Naturalna Ice Tea, stworzony z naturalnych składników, bez konserwantów, barwników i substancji słodzących. Cztery warianty smakowe Naturalnej Ice Tea to najlepsza propozycja na najgorętszy sezon!

Naturalna Ice Tea, nowość od marki Herbapol, została stworzona z myślą o orzeźwieniu w upalne letnie dni. Ten niegazowany napój na bazie herbaty czarnej oraz herbaty zielonej dostępny jest w czterech wyjątkowych, wyrazistych smakach: Naturalna Ice Tea Peach o smaku brzoskwiniowym, Naturalna Ice Tea Lemon o smaku cytrynowym, Naturalna Ice Tea Green tea with lemon and mint – na bazie zielonej herbaty z dodatkiem cytryny i mięty oraz Naturalna Ice Tea Green tea with honey – będąca połączeniem zielonej herbaty
z miodem.

Mamy świadomość tego, że konsumenci coraz większą wagę przywiązują do zdrowego trybu życia. Dlatego cieszymy się, że możemy zaprezentować bardzo dobrze wpisującą się w ten trend Naturalną Ice Tea marki Herbapol. Atrakcyjna kompozycja smakowa tego orzeźwiającego napoju gwarantuje przyjemne doznania, a zawartość naturalnych składników sprawia, że polecamy ją także najmłodszym konsumentom. – mówi Katarzyna Boczek, junior brand manager marki Herbapol.

Naturalna Ice Tea to nie tylko naturalne składniki, ale też opakowanie przyjazne dla środowiska. Wyrazisty, owocowy i orzeźwiający smak zamknięty został w szklanej butelce z nakrętką, która pozwala na prawidłowe wielokrotne zamykanie i otwieranie.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.