Kubuś Waterrr z wyjątkowymi bohaterami

Lip 18, 2017 przez

Kubuś Waterrr z wyjątkowymi bohaterami

Kubuś Waterrr jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów. Tym razem wprowadza do sprzedaży wodę niegazowaną w limitowanej edycji z etykietami przedstawiającymi wyjątkowych filmowych bohaterów. Trolle, Pingwiny z Madagaskaru i Król Julian to postaci, które prosto z kinowych i telewizyjnych hitów zagościły na unikalnych opakowaniach Kubusia Waterrr.

Młode pokolenie szczególnie uwielbia postaci ze swoich ulubionych filmów i seriali. Dzieci i nastolatkowie chcą, by towarzyszyły im one na co dzień. Kubuś im to umożliwia, wprowadzając licencjonowane produkty z wizerunkami najpopularniejszych bohaterów na etykietach. Na najnowszych etykietach wody Kubuś Waterrr pojawiły się gwiazdy hitowych animacji: ekipa Pingwinów z Madagaskaru i charyzmatyczny Król Julian, którzy na stałe już weszli w kanon najzabawniejszych animowanych bohaterów oraz wesołe Trolle, które szturmem podbiły nie tylko kina, ale również świat popkultury.

Opakowania wody niegazowanej Kubuś Waterrr z Trollami, Królem Julianem i Pingwinami z Madagaskaru to rozwiązanie, które spodoba się dzieciom i ich rodzicom. Doskonale znane postaci nie tylko cieszą wzrok, ale również pozwalają zachęcić młodsze i starsze dzieci do picia wody.

Woda niegazowana Waterrr to propozycja skierowana szczególnie dla wszystkich aktywnych uczniów. Kubusia Waterrr mogą pić na co dzień, w szkole, na wycieczkach i podczas uprawiania sportów. Wyprofilowana butelka zapewnia wygodę w każdej sytuacji, a ulubione postaci na niej sprawią, że sięganie po wodę będzie budziło dodatkowo pozytywne skojarzenia.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.