Kisiel Owocowy kubek KIDS Delecta

sierpień 5, 2017 przez

Kisiel Owocowy kubek KIDS Delecta
Marka Delecta poszerza ofertę jednoporcjowych kisieli instant z nowej linii z Serca Natury o Owocowy kubek KIDS . Przekąska stworzona z myślą o dzieciach to w 100% naturalne i spełniające warunki ustawy sklepikowej produkty. Jedyne tego rodzaju kisiele na rynku dostępne są w trzech owocowo-marchewkowych smakach.

Wzbogacona naturalnymi dodatkami linia Z Serca Natury wpisuje się w najnowsze trendy konsumenckie – zainteresowanie zdrową żywnością. Jej cechą charakterystyczną jest tzw. „czysta etykieta”. Wśród produktów wchodzących w skład linii są m.in. kisiele instant Owocowy kubek KIDS Delecta w trzech lubianych przez dzieci smakach: marchew-pomarańcza, marchew-jabłko i marchew-banan. Owocowy kubek KIDS jest źródłem naturalnej witaminy C pochodzącej z aceroli.

Nowości od marki Delecta doskonale wpisują się także w trend żywności smart – łączącej liczne wartości odżywcze, w pełni naturalny skład, atrakcyjne kompozycje smakowe i możliwość przygotowania deseru w każdych okolicznościach. Wystarczy jedynie 175 ml gorącej wody, dlatego też Owocowy kubek KIDS Delecta jest propozycją znakomitą dla dzieci, które przekąskę mogą samodzielnie przygotować w szkolnej stołówce.

Kisiele Owocowy kubek KIDS są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 22 sierpnia br., w sugerowanej cenie ok. 1,19 zł.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Kisiel Owocowy kubek KIDS

Kisiel Owocowy kubek KIDS będzie dostępny w sprzedaży od 22 sierpnia 2017

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.