Napoje w kartonikach WOSANKA

Sie 16, 2017 przez

Napoje w kartonikach WOSANKA

Już niedługo początek roku szkolnego. Z tej okazji na drugie śniadanie warto zapakować dzieciom coś pysznego i poręcznego. Idealną propozycję stanowią nowe napoje w kartonikach WOSANKA Caliz marki Wosana.

Smacznie i owocowo

Napoje w kartonikach WOSANKA Caliz marki Wosana zostały stworzone z myślą o najmłodszych.

Dostępne są w czterech bardzo popularnych smakach: soczystych jabłek, dojrzałych pomarańczy, słodkich bananów oraz w wersji wieloowocowej. Wszystkie propozycje z serii WOSANKA Caliz pełne są witamin, które dodadzą najmłodszym energii. Napoje owocowe WOSANKA wyróżniają także poręczne i ergonomiczne opakowania z zaokrąglonymi bokami o pojemności 0,2l. Taki kształt sprawia, że kartoniki bez trudu zmieszczą się w każdym plecaku oraz dłoni dziecka. Ich istotnym atutem są również bajeczne, kolorowe grafiki zachęcające najmłodszych do spróbowania zawartości.

 

Technologia rozlewu aseptycznego

Zastosowanie innowacyjnego kształtu opakowań Caliz dla napojów w kartonikach 0,2l marki Wosana, umożliwia produkcję bez użycia konserwantów w technologii aseptycznej. Metoda ta gwarantuje, że produkt i opakowanie są oddzielnie poddawane obróbce termicznej, a rozlew odbywa się w sterylnych warunkach. Dzięki temu napoje są bezpieczne i mają naturalny smak.

 

Napoje WOSANKA Caliz:

0,2 L- cena: ok. 0,75 zł

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.