Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO marki Rabenhorst

sierpień 21, 2017 przez

Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO marki Rabenhorst

Moc witamin o każdej porze roku – nowe Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO od marki Rabenhorst

Rabenhorst to znany w całej Europie producent wysokiej klasy soków owocowych i owocowo-warzywnych, pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych. Bogata oferta marki wzbogaciła się właśnie o kolejną, smaczną propozycję – nowe Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO.

Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO marki Rabenhorst to porcja witamin i energii, potrzebnych do codziennego funkcjonowania na najwyższych obrotach. Najnowsza propozycja marki powstaje w oparciu o rygorystyczne procedury selekcji surowców, pochodzących od zaufanych i sprawdzonych wytwórców, smoothie zaś jest w całości organiczne i posiada certyfikat żywności ekologicznej. Łagodne jabłko, aromatyczne mango i przepełniona witaminą C acerola tworzą kremową, doskonale orzeźwiającą propozycję z intrygującą, kwaśno-słodką nutą, doskonale wpisując się w udany początek dnia. Witaminowe smoothie z żółtych owoców BIO jest odżywcze, przyjemnie rześkie i nie przytłacza słodkością – nie zawiera dodatkowego cukru. Z uwagi na wysoką zawartość witaminy C, wpływa także korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu, w szczególności zaś na system odpornościowy człowieka. Już jedna szklanka soku zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na witaminę C w 99% !

Ekologiczne smoothie vitamin Rabenhorst zalecane jest w zbilansowanej diecie, jako 1 z 5 porcji owoców i warzyw, które obowiązkowo powinny znaleźć się w codziennym menu.

Unikalne połączenie starannie dobranych, wysokiej jakości owoców dostarcza organizmowi zastrzyku koniecznej witalności. Wygodna, zakręcana butelka pozwala cieszyć się łykiem energii zawsze wtedy, gdy jest to niezbędne, a idealna pojemność produktu (240 ml) sprawia, że bez problemu możemy go mieć zawsze przy sobie.

Marka: Rabenhorst
Pojemność:  240 ml
Cena: ok 6 zł
Importer: Victualia Saluber

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.