Nowe Party Drinki dla dzieci

Sie 29, 2017 przez

Nowe Party Drinki dla dzieci

W sklepach pojawiły się nowe Party drinki, a na nich… bohaterowie bajek „Jak wytresować smoka” i „Kung Fu Panda”

zabawy dla najmłodszych jest nie lada wyzwaniem. Goście na takim przyjęciu są dużo bardziej wymagający, niż uczestnicy „dorosłych” imprez. Mali sylwestrowicze oczekują świetnej organizacji imprezy, wyśmienitej zabawy, stołu zastawionego najlepszymi dziecięcymi przysmakami. Najmłodsi podpatrując rodziców chcieliby także, tak jak oni, uczcić przyjęcie lampką szampana. Teraz jest to możliwe dzięki „dziecięcemu szampanowi” – napojom Party Drink!

Party Drink to całkowicie bezalkoholowe napoje gazowane zamknięte w butelkach z plastykowym korkiem. Sposób ich zamknięcia umożliwia otwarcie napoju z podobnym efektem, jaki uzyskujemy otwierając prawdziwego szampana. „Wystrzelenie korka” od napoju Party Drink, rozlanie go do „dorosłych” kieliszków od szampana sprawi, że dzieciaki na długo zapamiętają Sylwestra, karnawałowy bal czy też swoje urodziny.

Charakterystyczny huk, a za nim głośne dziecięce owacje i wybuch prawdziwej radości – takich wrażeń można dostarczyć dzieciom kupując Party Drinka na ich przyjęcie. Co więcej, z butelek „dziecięcego szampana” wesoło spoglądają postaci znane z bajek i filmów dla najmłodszych. Z pewnością każde dziecko znajdzie swojego ulubionego bohatera, by razem z nim świętować swoje urodziny. Możemy też dopasować butelkę Party Drinka do tematyki przyjęcia. Najmłodsi mogą wybrać butelkę z wizerunkiem postaci z dziewięciu filmów Disney® oraz Warner Bros®.

Na butelkach Party Drink spotkamy bohaterów z „Kubusia Puchatka” oraz „Myszki Mickey”. Chłopców z całą pewnością zainteresują butelki z wizerunkiem „Piratów z Karaibów”, „Avangers” i z bajki „Auta”. Dziewczynki natomiast ucieszą się z „Księżniczki” oraz ich ulubionej serialowej piosenkarki „Violetty”. Dzieci i rodzice będą zachwyceni, gdy wystrzelą korki Party Drink Star Wars – zarówno ciemnej jak i jasnej strony mocy.

 

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.