HOLLE jeszcze bliżej natury!

Paź 5, 2017 przez

HOLLE jeszcze bliżej natury!

EKOLOGICZNE MLEKO NASTĘPNE 2 – nowy etap życia z bezpiecznym i pewnym wsparciem Holle

Firma Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie i jedną z najstarszych i najbardziej znanych europejskich marek produkujących ekologiczną żywność dla dzieci i niemowląt. Hasło „Miłość, bezpieczeństwo i Holle” przyświeca firmie od ponad 80 lat istnienia, w trakcie których marka Holle stała się synonimem jakości, zyskując zaufanie tysięcy rodziców, którzy pragną żywić swoje dzieci w sposób świadomy i odpowiedzialny.

Do produkcji Ekologicznego mleka następnego 2 marki Holle stosowane jest wyłącznie wysokogatunkowe mleko jakości Demeter. Rolnicy mający certyfikat Demeter uwzględniają cechy specyficzne dla gatunków roślin i zwierząt. Dzięki wypasaniu bydła na biodynamicznych łąkach pasza nie jest obciążona żadnymi szkodliwymi substancjami – stąd gwarancja stosowania wysokiej jakości mleka w produktach mlecznych firmy Holle. Dzięki tradycyjnym metodom rolniczym pozyskiwania surowców do produkcji mleka Holle, charakteryzuje się ono doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych. To kompletny posiłek, zawierający białko, składniki mineralne i witaminy w proporcjach zmodyfikowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka, a zawarty w mleku dodatek ekologicznych olejów roślinnych dostarcza niemowlęciu ważnych kwasów tłuszczowych. Mleko jest wyjątkowo smaczne, sycące, idealnie zbilansowane do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania niemowlęcia na składniki odżywcze. Produkt nie zawiera jajek czy krystalicznego cukru.

Ekologiczne mleko następne 2 marki Holle jest odpowiednie jako specjalne pożywienie dla niemowląt w wieku od 6. miesiąca życia; jako element rozszerzonej diety, składającej się z pokarmów w butelce oraz pokarmów stałych. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, błyskawicznie się rozpuszcza, ma przyjemny mleczny smak i zapach. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów czy deserków lub posiłków.

 

Marka: Holle

Pojemność: 600 g, Cena: ok 40 zł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.