100% owocowych nowości od Kubusia!

Lis 3, 2017 przez

100% owocowych nowości od Kubusia!

Dzieci uwielbiają soki Kubusia za najlepszy smak, a ich rodzice – za niezawodną jakość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodszych i starszych konsumentów – marka wprowadza do oferty dwie nowe, pyszne i wartościowe propozycje. Dodatkowo wszystkie soki Kubuś 100% mają teraz nowe etykiety.

Kubuś wprowadza aż dwie nowości w ofercie soków 100%. Smaki, które wzbogacą ofertę marki to sok 100% Banan-Marchew-Jabłko i sok 100% Malina-Marchew-Jabłko.

Te pyszne warianty smakowe łączą starannie wyselekcjonowane owoce z Marchwią Mazurską, którą do produkcji soków Kubusia od lat dostarczają wyłącznie zaufani dostawcy.

Staranność i dbałość o jakość to domeny produktów Kubusia – zanim soki trafią do butelki, muszą przejść przez ponad 100 punktów kontrolnych! 100% smaku, bez dodatku cukru, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania najmłodszych konsumentów oraz ich rodziców – na 100%!

Prosty skład i wartości Kubusia 100% dodatkowo podkreślają nowe opakowania.

Kubuś 100% to produkty dostępne w wygodnych, lekkich opakowaniach z funkcjonalnym dzióbkiem. Dzięki temu rozwiązaniu dzieci mogą je zabrać ze sobą wszędzie – do szkoły, na wycieczkę, na spacer lub na plac zabaw. To codzienna porcja warzyw i owoców oraz źródło błonnika. Obecnie w ofercie soków 100% Kubusia znajdziemy aż pięć wariantów smakowych do wyboru, obok nowości są to również: sok 100% Jabłko, sok 100% Pomarańcza-Jabłko i sok 100% Multiwitamina.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.