Proste przygotowywanie posiłków dla maluszka

Lis 20, 2017 przez

Proste przygotowywanie posiłków dla maluszka

Przygotuj pożywne i zdrowe posiłki dla swojego maluszka w 3 łatwych krokach z nowym urządzeniem Philips Avent 2w1. Ugotuj składniki na parze, zmiksuj do odpowiedniej konsystencji w zależności od wieku maluszka i podaj!

W trakcie rozszerzania diety malca warto zająć się przygotowywaniem zdrowych posiłków samemu w domu. Aby ułatwić rodzicom codziennie gotowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków dla dziecka, Philips Avent wprowadził nowe urządzenie 2w1 SCF862, dzięki któremu w kilku krokach przygotujesz pożywne jedzenie dla swojego maluszka. Dzięki temu masz pewność co podajesz swojemu dziecku i nie musisz tracić zbyt wiele cennego rodzicielskiego czasu.

Gotowanie na parze to najlepszy i najzdrowszy sposób przygotowywania jedzenia, zwłaszcza dla delikatnych brzuszków najmłodszych. Unikalna technologia cyrkulacji zastosowana w nowym urządzeniu Philips Avent sprawia, że para przepływa z dołu do góry, przez co wszystkie składniki są równomiernie ugotowane bez konieczności doprowadzania do wrzenia. Pozwala to zachować smak, konsystencję i wilgotność składników do momentu miksowania. Ponadto urządzenie SCF862 2w1 do przygotowywania jedzenia dla dzieci łączy w sobie funkcje gotowania na parze i miksowania, ułatwiając przyrządzanie i podawanie posiłków dla maluchów. Ugotuj składniki, a następnie zmiksuj je do odpowiedniej konsystencji i podaj! Miksowanie po ugotowaniu na parze jest proste – trzeba wykonać zdecydowanie mniej czynności niż przy dwóch osobnych urządzeniach. Ponadto otwór zbiornika wody ułatwia czyszczenie i napełnianie, a elementy urządzenia można myć w zmywarce (dzbanek, pokrywkę dzbanka i ostrze).

Co ważne, urządzenie będzie przydatne na każdym etapie rozwoju Twojego dziecka. Na początku przygotujesz w nim przecierki, drobno zmiksowane owoce i warzywa, później możesz dołączyć mięso, ryby i rośliny strączkowe aż w końcu podasz też większe kawałki przygotowane na parze. Wszystko pyszne i zdrowe!

Rekomendowana cena urządzenia 2w1 SCF862/02 wynosi 539 pln.

Pamiętaj, że rejestrując się do programu ‘Moje dziecko i ja”, urządzenie 2w1 Philips Avent, możesz kupić z 40% zniżką w sklepie Philips.

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.