Świętujmy Mikołajki #BEZograniczeń!

Gru 4, 2017 przez

Świętujmy Mikołajki #BEZograniczeń!

Już wkrótce Mikołajki. Dzieciaki z coraz większą niecierpliwością czekają na poranek 6 grudnia, by przekonać się, jakie niespodzianki Mikołaj przyniósł im w tym roku. Ale nie tylko najmłodsi lubią dostawać prezenty. Sprawmy więc, by mikołajkowy nastrój towarzyszył całej rodzinie, przez cały dzień. Na pewno w radosny nastrój wprawią wszystkich ulubione przysmaki. Zacznijmy już od śniadania. Przygotujmy kolorowe kanapki
i narysujmy na nich ketchupowe wzorki: uśmiechnięte buźki, serduszka – co tylko podpowie nam wyobraźnia – a potem podarujmy je sobie nawzajem. To smaczny prezent, który z łatwością wykonają też najmłodsi. Bo przecież Mikołajki i prezenty kochają wszyscy #BEZograniczeń!

Bycie Mikołajem to trudne, ale bardzo miłe zadanie. Doskonale wiedzą o tym wszyscy rodzice, którzy chcą spełnić marzenia swoich pociech. Już niedługo czeka ich zatem wybieranie, a potem nocne pakowanie prezentów i ciche skradanie się do pokoju dziecka, by je tam położyć. Wysiłek się opłaca, bo 6 grudnia w wielu domach już od rana słychać okrzyki radości.

 

Mikołajkowy nastrój przez cały dzień

Żeby radość trwała cały dzień postarajmy się o jeszcze więcej niespodzianek. Podarujmy dzieciom– i sobie nawzajem – chwile pełne śmiechu i bliskości, np. wspólne posiłki z ulubionymi przysmakami, spacer lub wycieczkę w ciekawe miejsce, a na koniec dnia oglądanie bajek albo wieczór z grami planszowymi. Niech to będą prawdziwe Mikołajki #BEZograniczeń! Zacznijmy już od śniadania. Cała rodzina może uczestniczyć w jego przygotowywaniu. Rodzice pokroją składniki, a najmłodsi mogą na kanapkach namalować wesołe, ketchupowe buźki i inne obrazki. W ten sposób dzieci także przygotują mikołajkowe niespodzianki dla swoich rodziców. A przecież nic nie cieszy bardziej, niż prezent wykonany własnoręcznie przez naszą pociechę! Aby smakowita przyjemność była jak największa, a mikołajkowe śniadanie na pewno udane, postawmy na #SMAKNR1, czyli ketchupy Kotlin. Ekipa Kotlina to – obok rodziców – najlepsi pomocnicy Mikołaja! Wszystkie ketchupy tej marki są bez konserwantów, bez substancji wzmacniających smak i bezglutenowe. Na stole nie może zabraknąć Ketchupu Łagodnego, który na pewno zaspokoi gust małych i dużych smakoszy. Z jego pomocą powstaną urocze pyszności, które ze smakiem zje cała rodzina. Śniadanie z Kotlinem to najlepszy start w dzień pełen niespodzianek i smaczny sposób na Mikołajki #BEZograniczeń!

 

 Więcej inspiracji na przepisy znajdziesz na uwielbiam.pl!

kotlin swieta

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.