Czekodżemy Łowicz. Przyjemność w słoiku!

Lut 27, 2018 przez

Czekodżemy Łowicz. Przyjemność w słoiku!

Rozpływająca się w ustach czekolada lub ulubione, pełne smaku owoce. Czy może być coś lepszego? Tak – i wcale nie trzeba wybierać spośród tych pyszności, bo istnieje ich połączenie. Brzmi zbyt dobrze? Nie dla Łowicza! Marka wprowadziła na rynek nową, smakowitą propozycję. Czekodżemy to połączenie belgijskiej czekolady mlecznej z kawałkami przepysznych owoców.

Łowicz, absolutny lider na rynku dżemów, słynie z innowacyjnych nowości i kombinacji najlepszych składników. Za to właśnie uwielbiają go konsumenci, którzy szukają smakowitych rozwiązań. Najnowsza propozycja marki – Czekodżemy, to kolejne wyśmienite połączenie smaków i propozycja dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać! Najlepsza czekolada i pyszne owoce – to przyjemność, która rozpieści każde podniebienie.

Każdy Czekodżem łączy w sobie wyborną, belgijską czekoladę mleczną z najpopularniejszymi, starannie dobranymi owocami. Produkt dostępny jest w czterech wariantach: Truskawka, Wiśnia, Śliwka i Brzoskwinia. Każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony lub… ulubione! Mogą być elementem wykwintnego deseru czy smakowitego śniadania lub… zajadane prosto ze słoika! W każdym wydaniu smakują tak samo doskonale.

Wyjątkowe, staranne połączenie najlepszej belgijskiej czekolady z kawałkami owoców i gustowne opakowanie potwierdzają najwyższą jakość nowego produktu. Czekodżemy Łowicz to innowacyjna, jedyna tego typu propozycja na rynku. Wystarczy spróbować, by przekonać się, jak smakuje przyjemność!

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.