Play! Woda&Owoce bez dodatku cukru

Kwi 5, 2018 przez

Play! Woda&Owoce bez dodatku cukru

Co odpowiada Kubuś na dziecięce pragnienie? Woda i sok owocowy! Napój o tak prostym składzie to nowość w ofercie marki. Pyszny smak – specjalnie z myślą o dzieciach, maksymalnie prosty skład – by sprostać oczekiwaniom rodziców.  

Kubuś wprowadzając nowy produkt zadbał kolejny raz o to, by spełniał on dziecięce standardy. Zadowolenie i uśmiech dzieci, a także dbałość rodziców o racjonalne wybory – to dla marki kluczowe aspekty rozwoju. Właśnie dlatego w jej ofercie pojawił się napój owocowy Kubuś Play! Woda & Owoce.

Nowa propozycja Kubusia to napój, który z łatwością ugasi pragnienie na podwórku, w szkole, podczas najlepszej zabawy z przyjaciółmi i w każdej wolnej chwili. A co znajdziemy w składzie? Połączenie wody i soku owocowego. Bez dodatku cukru ani innych substancji słodzących, bez konserwantów i barwników – nowy napój to krótka lista składników gwarantująca pełnię smaku i orzeźwienie.

Kubuś Play! Woda & Owoce to napój dostępny w trzech smakowitych wariantach do wyboru. Jabłko z wyrazistą Maliną, z soczystą Brzoskwinia i kwaśną Cytryną. Designerska, transparentna etykieta z pewnością wyróżni się na półce sklepowej i przykuje wzrok wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Praktyczny dzióbek przy każdej butelce to natomiast gwarancja wygody.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.