Zdrowe soki zawsze pod ręką

Kwi 10, 2018 przez

Zdrowe soki zawsze pod ręką

Wyciskarka Philips Viva Collection pozwala w łatwy i szybki sposób przygotowywać zdrowe soki z warzyw i owoców, gdyż dzięki szerokiemu otworowi na produkty nie musisz wcześniej ich kroić. Teraz dostępny jest nowy model wyciskarki z eleganckim czarno-złotym wykończeniem.

 

Jeśli chcesz wprowadzić do swojej diety więcej warzyw i owoców w płynnej formie, ale masz dosyć kupowania gotowych soków ze sklepu, wypróbuj nową wyciskarkę Philips Viva Collection HR1888/70. Dzięki niej domowe i zdrowe soki z przeróżnych składników przygotujesz z łatwością i przekonasz się, że sok z jarmużem, selerem lub pietruszką może być naprawdę pyszny!

 

Wyciskanie soków nie musi być uciążliwe. Wyciskarka Viva Collection HR1888 posiada szeroki otwór XL na produkty – 70 mm, w którym zmieści się nawet całe jabłko! Dzięki temu przed wyciskaniem soku nie musisz już kroić składników na kawałki. Wystarczy je umyć, a następnie w całości umieścić w otworze na produkty i cieszyć się zdrowym napojem przygotowanym w łatwy sposób. W dodatku wyciskarka pozwala na wyciśnięcie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, np. warzyw liściastych, pomidora czy granatu. Co ważne, wyciskarka pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców, więc masz pewność, że witaminy i minerały w nich zawarte rzeczywiście trafią do Twojej szklanki.

 

Problemem nie jest też mycie urządzenia. Dzięki funkcji QuickClean i możliwości szybkiego rozłożenia oraz wyjęcia wszystkich części, całe urządzenie umyjesz w 90 sekund! Odłączane elementy można również bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym używaniu. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpieczy blat przed zachlapaniem.

Nowa wyciskarka Philips poza eleganckim czarnym wykończeniem ze złotym elementem ma nowoczesny, smutny kształt. Po włożeniu pojemnika na miąższ do większego pojemnika na sok nie zajmuje też dużo miejsca i ma wbudowany schowek na przewód. Wszystko to pozwala wyeksponować wyciskarkę na kuchennym blacie, a dzięki temu możesz mieć ją zawsze pod ręką, by codziennie cieszyć się porcją cennych witamin i minerałów.

 

Rekomendowana cena wyciskarki HR1888/70 wynosi 809 pln

 

Pozostałe wyciskarki Philips Viva Collection:

HR1887/80 – 759 pln

HR1888/80 – 759 pln

HR1889/70 – 809 pln

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.