Najwięcej Mam ufa właśnie nam!

Kwi 13, 2018 przez

Najwięcej Mam ufa właśnie nam!

Bebiko 2 NutriFlor+ to zdaniem polskich mam mleko dopasowane do potrzeb małego brzuszka.

 Co przekonuje młode mamy do podejmowania decyzji zakupowych? Aż 72% osób zanim zdecyduje się na zakup produktu, korzysta z rekomendacji znajomych (2). U mam jest podobnie – ufają sobie i wzajemnie się wspierają. Dzielą się swoimi doświadczeniami oraz polecają sobie produkty dla dzieci. Darzą się zaufaniem, a przez wspólne rozmowy mają poczucie, że mogą lepiej zatroszczyć się o swoje dziecko. Dzięki wielu pozytywnym opiniom Bebiko 2 to marka, której zaufało najwięcej polskich mam! Co przyczyniło się do tego sukcesu?

Więź kobiet – wzajemne wsparcie

Na przestrzeni lat podejście mam do wielu tematów związanych z wychowywaniem i opieką nad dzieckiem uległo zmianie. Jedna kwestia pozostała jednak taka sama – kobiety wciąż potrzebują wsparcia i rozmowy z innymi mamami. Mimo wielu zmian technologicznych i społecznych, kobiety nadal chętnie dzielą się swoimi problemami, spostrzeżeniami czy opiniami – już nie tylko podczas spotkań, ale także w świecie wirtualnym – np. na forach internetowych czy w portalach społecznościowych.

Wybór wielu mam – to nie może być przypadek

Prawidłowo funkcjonujący brzuszek to radość dziecka, a dzięki temu szczęście i spokój mamy, która ma poczucie, że dba o rozwój swojego malucha najlepiej, jak potrafi. Karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia niemowlęcia, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy kobieta nie może karmić dziecka własnym mlekiem. W takich przypadkach oprócz wsparcia lekarza pediatry, bardzo ważny jest dla niej kontakt i rozmowa z drugą mamą, która może podpowiedzieć, jakie mleko modyfikowane sprawdziło się w przypadku jej dziecka.

Dzięki licznym dobrym doświadczeniom z marką, przekładającym się na pozytywne opinie, Bebiko 2 może się pochwalić tym, że jest najbardziej zaufaną marką wśród polskich mam. Kobiety doceniają i podają Bebiko 2 NutriFlor+ swoim dzieciom, ponieważ według ich opinii to mleko:

 • dobrej jakości w przystępnej cenie,
 • zawierające składniki ważne dla rozwoju niemowlęcia,
 • dopasowane do potrzeb delikatnego i wciąż kształtującego się układu pokarmowego malucha,
 • dobrze tolerowane przez małe brzuszki – co świadczy o tym, że młody organizm jest odpowiednio odżywiony, a dzięki temu prawidłowo się rozwija.

Istotnym aspektem dla mam jest także stabilna, wieloletnia obecność marki na polskim rynku. Wiele pokoleń wyrosło na Bebiko 2 – ten fakt daje mamom poczucie spokoju i bezpieczeństwa, ponieważ wiedzą, że podają swoim dzieciom sprawdzony produkt, odpowiadający zmieniającym się potrzebom delikatnych brzuszków.

Czy wiesz, że…

…Bebiko 2 to marka mająca największą grupę ambasadorek oraz ciesząca się największą skłonnością do polecania, co potwierdzają wyniki badań? Tak, Najwięcej Mam ufa właśnie nam! (3)

Duża praca małego brzuszka

1000 pierwszych dni to czas najintensywniejszego rozwoju dziecka, w tym jego układu pokarmowego. Brzuszek ma duże znaczenie dla prawidłowego wzrostu i dobrego samopoczucia malucha. Aby praca brzuszka przebiegała harmonijnie, niezbędna jest odpowiednia dieta – Bebiko 2 jako ekspert od małych brzuszków jest dla rodziców wsparciem w tym zakresie. Specjalnie dla maluchów po 6. miesiącu życia, które z uzasadnionych względów nie są karmione mlekiem mamy, powstało Bebiko 2 NutriFlor+, zawierające m.in. opatentowaną kompozycję oligosacharydów GOS/FOS, wapń i witaminę D dla mocnych kości*, żelazo dla rozwoju poznawczego* oraz kwas alfa-linolenowy (omega 3), niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej*.

Opinie mam na temat Bebiko 2 NutriFlor+(4):

„Ufam Bebiko 2, gdyż wiem, że zawiera wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju fizycznego oraz umysłowego mojego dziecka. Wiem, że jest bezpieczne, gdyż wytwarzane jest pod ścisłą kontrolą przez najlepszych specjalistów” – Agnieszka z Poznania

„Przy wyborze mleka dla córki spędziłam mnóstwo godzin w internecie. Porównywanie składów, czytanie opinii. Zasięgnęłam porad koleżanek, no i lekarza pediatry.

Bebiko 2… hmmm… próbujemy. I była to idealna decyzja. Córka wypijała mleko ze smakiem, mały brzuszek był zadowolony. Zaufaliśmy i nie zamierzamy rezygnować z mleka Bebiko 2 jeszcze przez długi czas” – Marta z Gnieżdżewa

„Ufam Bebiko 2, ponieważ jest to marka z tradycjami, z wieloletnim doświadczeniem, marka profesjonalna, dedykowana dzieciom. Jako dziecko mama i babcia też podawały mi do picia to mleko. Bebiko 2 dba o brzuszki naszych milusińskich, troszczy się o nie” – Edyta z Marek

*Bebiko 2 NutriFlor+, zgodnie z przepisami prawa, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).

Ważne informacje: Karmienie piersią jest najwłaściwszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt oraz rekomendowane dla małych dzieci wraz z urozmaiconą dietą. Mleko matki zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka oraz chroni je przed chorobami i infekcjami. Karmienie piersią daje najlepsze efekty, gdy matka prawidłowo odżywia się w ciąży i w  czasie laktacji oraz gdy nie ma miejsca nieuzasadnione dokarmianie dziecka. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia matka powinna zasięgnąć porady lekarza.

Bebiko 2 to produkty stworzone od serca dla brzuszka, które wspierają wzrost i rozwój dziecka. Marka Bebiko 2 posiada w swoim portfolio inne mleka następne, mleka na delikatne dolegliwości trawienne oraz mleka typu Junior, w pełni dostosowane do potrzeb żywieniowych rozwijającego się dziecka w różnym wieku. Więcej informacji o ofercie produktów Bebiko 2 znaleźć można na stronie bebiklub.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla dzieci we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 NutriFlor+, Bebiko PRO+ 2, Bebilon 2 z Pronutra+, Bebilon Profutura 2 i mleka modyfikowane typu junior oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (m.in.: Bebiko Comfort 2 Nutriflor+, Bebilon Pepti 2 DHA), a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

 1. Hasło oparte na opinii wyrażonej przez 84% z grupy 845 mam, które testowały mleko modyfikowane Bebiko 2 NutriFlor+ w ramach
  projektu realizowanego na platformie trnd.pl w dniach 20.11-12.12.2017.
 2. http://yt360.pl/celebryta-czy- znajomy-decyzje- zakupowe-polakow- badanie-iqs/
 3. Hasło oparte na opinii wyrażonej przez 84% z grupy 845 mam, które testowały mleko modyfikowane Bebiko 2 NutriFlor+ w ramach
  projektu realizowanego na platformie trnd.pl w dniach 20.11-12.12.2017.
 4. Opinie mam zebrane w konkursie „Za co ufasz Bebiko 2” organizowanym na stronie www.bebiklub.pl w dniach: 16.11-22.11.2017.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.