Waterrr ICE – mroźne orzeźwienie na lato od Kubusia!

Cze 14, 2018 przez

Waterrr ICE – mroźne orzeźwienie na lato od Kubusia!

Kubuś Waterrr to ulubione smakowe wody najmłodszych. Kubuś zna potrzeby dzieci i cyklicznie do oferty wprowadza nowości dopasowane do ich oczekiwań, a zarazem – do aktualnych trendów. Dlatego na lato marka wprowadza do sprzedaży edycję limitowaną –  wodę smakową z efektem chłodzącym!

W ciepłe dni potrzebujemy orzeźwienia, a także ochłody. Dlatego woda smakowa z dodatkowym efektem chłodzenia to produkt idealny na nadchodzące wakacje. Gdy dzieci więcej czasu spędzają podczas zabawy na świeżym powietrzu, jeszcze częściej sięgają po swoje ulubione napoje. W tym czasie rodzice szukają dla nich nowych, wygodnych i smakowitych produktów, które sprawdzą się doskonale w każdych warunkach. Nowość od Kubusia ma wszystkie te cechy!

Specjalny efekt chłodzący Kubusia Waterrr ICE zapewnia mroźne orzeźwienie. Z kolei poręczna butelka i unikalny korek niekapek sprawiają, że produkt można zabrać ze sobą wszędzie. Brak konserwantów, receptura na bazie wody źródlanej oraz zawartość soku owocowego to gwarancja jakości i wyśmienitego smaku. Waterrr ICE dostępny jest w trzech typowo letnich wariantach do wyboru: Mango-Liczi, Cytryna-Mięta oraz Wiśnia-Limonka.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.