HOLLE Kurczak BIO – danie mięsne dla niemowląt

Lip 16, 2018 przez

HOLLE Kurczak BIO – danie mięsne dla niemowląt

HOLLE Kurczak BIO – danie mięsne w słoiczki po 4 miesiącu życia – bezpieczne, ekologiczne smaki każdego maluszka

BIO Kurczak HOLLE to mięsne danie w słoiczku przeznaczone dla maluszków już po 4 miesiącu życia. BIO Kurczak Holle to bezpieczny i sprawdzony posiłek, który każdej mamie ułatwi tworzenie zdrowego i urozmaiconego jadłospisu dla dziecka. Marka HOLLE już przez ponad 80 lat, stawia na bezpieczeństwo, wyśrubowane normy produkcyjne, naturalność i absolutnie najwyższą BIO jakość, potwierdzone zarówno rodzimymi, jak i międzynarodowymi certyfikatami.

BIO Danie Kurczak marki Holle powstaje ze składników pochodzących z upraw biodynamicznych oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod produkcji. Produkt posiada certyfikat Demeter – jeden z najbardziej wymagających certyfikatów jakościowych na świecie. Słoiczek BIO Kurczak Holle mieści w sobie miękkie kawałeczki pokarmu o aksamitnej konsystencji, dostosowanej do niewykształconego jeszcze dostatecznie zgryzu niemowlaka. Mięsna propozycja marki Holle ułatwia rozszerzanie diety, wprowadzanie  nowych smaków oraz daje wiele możliwości wygodnego komponowania dowolnych posiłków z dodatkiem mięsa. Słoiczek Holle wystarczy dodać do samodzielnie przygotowanych rozdrobnionych warzyw, aby powstało domowe danie – takie, jakie dziecko lubi najbardziej. Zalecana porcja mięsa to pół słoiczka dziennie.

Dietę niemowlaka należy rozszerzać powoli i zgodnie z potrzebami każdego dziecka, dlatego zalecane jest rozpoczęcie wprowadzania nowych posiłków małymi porcjami i stopniowe zwiększanie porcji.

www.holle.pl

Marka: Holle

Waga netto: 125 g

Cena:  ok. 8,5 zł

Dystrybutor: Victualia

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.