Woda źródlana Mama i ja – niezmienny skład

Lip 16, 2018 przez

Woda źródlana Mama i ja –  niezmienny skład

Niegazowana woda źródlana Mama i ja już od wielu lat cieszy się olbrzymim zaufaniem rodziców małych dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Sekretem jej popularności jest skład, wyróżniający się niskim stopniem mineralizacji i niewielką ilością sodu. Od niedawna produkty Mama i ja dostępne są w nowych opakowaniach, jednak zawartość butelek pozostała bez zmian i jest równie doskonała, jak dotychczas.

Odpowiednie nawodnienie organizmu to jeden z najważniejszych czynników wpływających na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie. Istotna jest jednak nie tylko ilość płynów spożywanych w ciągu dnia, ale również ich jakość. Dietetycy są zgodni, że jednym z najlepszych wyborów jest woda źródlana, charakteryzująca się optymalną zawartością składników mineralnych. W przypadku produktów przeznaczonych dla niemowląt, kobiet w ciąży i karmiących piersią, skład ma szczególnie duże znaczenie, ponieważ w takich okresach życia nadmiar niektórych mikroelementów jest niewskazany. Woda źródlana Mama i ja wyróżnia się niskim stopniem mineralizacji (270 mg składników mineralnych na 1 litr wody) i małą zawartością sodu (7,77 mg/l), dlatego też cieszy się olbrzymim uznaniem przyszłych mam oraz rodziców małych dzieci. Woda ta nie zawiera również żadnych substancji uznawanych za szkodliwe nawet w minimalnych ilościach, co potwierdzają badania regularnie przeprowadzane przez niezależne laboratoria. Najlepszym dowodem bezpieczeństwa i wysokiej jakości jest także pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka, którą poszczycić się mogą produkty Mama i ja.

Warto podkreślić, że w ostatnim czasie woda Mama i ja przeszła subtelną metamorfozę wizerunkową, dzięki której udało się jeszcze lepiej podkreślić charakter marki. Woda wciąż dostępna jest tylko w wersji niegazowanej. Na sklepowych półkach pojawiła się nowa wersja opakowań o pojemności 1,5 i 0,5 litra – z delikatnie zmodyfikowanym logo, kolorystyką i grafiką. Całkowitą nowością jest woda Mama i ja mini o pojemności 330 mililitrów, stworzona specjalnie z myślą o dzieciach i wyróżniająca się trzema różnymi, bajkowymi etykietami. Zawartość nowych opakowań pozostała niezmienna i nadal skrywa produkt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb najmłodszych.

Woda źródlana Mama i ja
Cena:
1,5 L – cena: 2zł
0,5 L- cena: 1,50zł
0,33L – cena: ok. 1,2 zł

1 Komentarz

  1. no nie zadne miesne dania:) wariaty…. ale mozna jak najbardziej w upalne dni

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.