Snackowite połączenie

Sie 8, 2019 przez

Snackowite połączenie

NOWOŚĆ – przekąski mięsno-serowe od SOKOŁOWA i MLEKOVITY

Trzy wyjątkowe połączenia przekąsek mięsnych i serowych – to nowe produkty, które są wspólną propozycją firmy SOKOŁÓW oraz Grupy MLEKOVITA. Party Time, Sokoliki Duo Snack oraz Wypasiony Duo Snack łączą w sobie wysoką jakość, doskonały smak i wygodę użycia. Znakomicie sprawdzą się w wielu sytuacjach – podczas spotkań towarzyskich, na wakacyjnych wyprawach i jako pożywna przekąska w ciągu dnia. 

 

Przekąski na każdą okazję

Popularność przekąsek nieustannie rośnie. Są świetnym rozwiązaniem, gdy nasz plan dnia wypełniony jest po brzegi, a poczujemy niewielki głód. Przydają się podczas aktywności plenerowych, pikników, wycieczek – są poręczne i bez trudu zmieszczą się w plecaku. Często sięgamy po nie w pracy czy w szkole; są również doskonałym pomysłem na imprezowe menu.

 

Na półkach sklepowych dostępny jest ogromny wybór przekąsek. Zawsze warto zwrócić uwagę, czy ta, po którą sięgamy jest nie tylko smaczna – ale czy spełnia również nasze oczekiwania co do jakości. Ważna jest dobra wartość odżywcza, odpowiedni skład, a także dostosowanie do indywidualnych potrzeb dietetycznych (np. do diety bezglutenowej).  

 

Przekąski mięsne i serowe w nowych połączeniach

Dla wszystkich, którzy cenią sobie sprawdzoną jakość i ciekawe połączenia smaków, firma SOKOŁÓW i Grupa MLEKOVITA przygotowały trzy nowe propozycje przekąsek. Współpraca firm o wysokiej, ugruntowanej pozycji rynkowej, znajdujących się w gronie liderów w swoich branżach – daje pewność, że produkty powstają z zachowaniem wysokich standardów produkcyjnych. 

 

  • Party Time – to miks przekąsek, który tworzą: snack chorizo (kabanosy wieprzowe), snack z kolorowym pieprzem (kabanosy wieprzowe) oraz Przysmak Góralski mini (serowe kuleczki). To znakomita propozycja na spotkania towarzyskie;

 

  • Sokoliki Duo Snack – połączenie kabanosków i paluszków serowych, stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych młodych konsumentów. Są pożywne (wysoka zawartość białka) i nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy

 

 fosforany. To produkty bezglutenowe. Dostępne są w dwóch rodzajach: kabanosek z dodatkiem indyka i paluszek serowy oraz kabanosek z dodatkiem cielęciny i paluszek serowy;

 

  • Wypasiony Duo Snack – kabanosy i paluszki serowe w czterech smacznych połączeniach: kabanos wieprzowy i paluszek serowy, kabanos peperoni i paluszek serowy wędzony, kabanos wieprzowy i paluszek serowy wędzony, kabanos peperoni i paluszek serowy z czarnuszką. Wszystkie są bezglutenowe, nie zawierają barwników, glutaminianu sodu i fosforanów. Dzięki wysokiej zawartości białka, mają dobrą wartość odżywczą.

 

Nowe przekąski serowo-mięsne są dostępne w sieci sklepów firmowych MLEKOVITKA oraz w sieci sklepów własnych Sokołów i Gzella, Żabka i Aldi. Dystrybucja jest konsekwentnie poszerzana. 

 

Ceny:

Party Time – ok. 6,99-10,99 zł/op.

Wypasiony Duosnack – ok. 1,99-2,99 zł/op.

Sokoliki Duosnack – ok. 1,99-2,99 zł/op.

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.