Tygryski pałeczki nadziewane! Przekąska, która chrupie bardziej!

Sie 26, 2019 przez

Tygryski pałeczki nadziewane!  Przekąska, która chrupie bardziej!

Nasze dzieci są niezwykle aktywne przez cały dzień. Trudno dorównać im energią. Wszędzie ich pełno, uwielbiają bawić się z rówieśnikami i przeżywać różnorakie przygody. Wszystko przeżywają intensywniej, niż dorośli. Niczym brykający Tygrysek z ulubionej bajki – rozrabiają bardziej i cieszą się bardziej, nawet z drobiazgów. Nic dziwnego, że idealną przekąską dla naszych pociech są Tygryski pałeczki nadziewane, które… chrupią bardziej!

 

Dzieci wszelkie emocje przeżywają całym sobą. W ich świecie wszystko jest intensywne. Dlatego tak bardzo lubią wyjątkowe przekąski – takie, jak Tygryski pałeczki nadziewaneCo w nich takiego szczególnego? Te kukurydziane przysmaki łączą przyjemność chrupania ze słodyczą nadzienia. Wypełniające pałeczki nadzienie występuje w trzech pysznych smakach: truskawkowym, jagodowym i czekoladowym, a dzięki termostabilności nie rozpuszcza się w żadnych okolicznościach, nawet w wakacyjne upały! W przeciwieństwie do większości słodyczy, Tygryski pałeczki nadziewane nie brudzą rąk, dzięki czemu ubrania dzieci dłużej pozostają czyste. Nic dziwnego, że przekąska skradła również serca mam. Mali i dorośli miłośnicy nadziewanych pałeczek doceniają ich chrupkość, świeżość, wyborny smak, a także poręczne opakowanie. To idealna alternatywa dla tradycyjnych słodyczy.

Paczka pełna apetycznych, chrupiących pałeczek jest wygodna i można ją wszędzie ze sobą zabrać. Doskonale sprawdzi się na placu zabaw, czy w szkole – wszędzie tam, gdzie można się nią podzielić i cieszyć smakiem wspólnie z kolegami. To rarytas w sam raz na raz!

Tygryski pałeczki nadziewane o smaku truskawkowym, jagodowym i czekoladowym

Kukurydziane, bezglutenowe

Cena:  2,50 zł/70 gram

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.