Teraz butelka cała w bąbelkach! Nowe opakowanie Piccolo

Sie 28, 2019 przez

Teraz butelka cała w bąbelkach! Nowe opakowanie Piccolo

Piccolo – ekspert od party i dobrej zabawy zmienia się dla dzieci! Od teraz wszyscy mogą cieszyć się nie tylko owocowym i przyjemnie musującym smakiem napoju, ale i butelką w całkowicie nowej, bąbelkowej odsłonie. Uwaga, jest też nowy smak – sprawdźcie zielone kiwi! 

Piccolo to jedna z najbardziej kultowych dziecięcych marek na polskim rynku. Od ponad 25 lat bezalkoholowe bąbelki towarzyszą dzieciom i dorosłym przy wielu okazjach i celebrowaniu ważnych, wspólnych chwil. Nadeszła jednak pora na zmiany, a musujący napój dostępny jest teraz w nowym, bąbelkowym opakowaniu!

Piccolo pełne owocowych bąbelków kojarzy się z dzieciństwem, swobodą, zabawą i celebracją ważnych chwil w gronie najbliższych. Opakowanie, które od ponad 25 lat pozostawało niezmienne to jeden z bardzo charakterystycznych i cennych atutów naszej marki. Nadszedł jednak czas na zmiany, tak aby napój jeszcze bardziej pasował do każdej imprezy i ożywiał dziecięcą wyobraźnie. Wypukłe bąbelki widoczne na butelce to synonim doskonałego, musującego smaku, energii i orzeźwienia. Ekspert od party w nowej kolorowej odsłonie to najlepsze zaproszenie do wspólnej zabawy bez ograniczeń, a z nowym opakowaniem każda impreza stanie się jeszcze lepsza! – mówi Anna Wiśniak, Senior Brand Manager AMBRA S.A.

To jednak nie koniec niespodzianek od marki Piccolo. Oprócz odświeżonego opakowania w ofercie pojawił się też nowy smak kiwi – nic nie daje takiej frajdy, jak lekko kwaskowate, dojrzewające w słońcu owoce. Otwórzcie się na party!

Cena rekomendowana: 9,49 zł / szt.

***

Grupa AMBRA jest liderem rynku wina w Polsce oraz czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Tworzące ją spółki prowadzą działalność na rynkach Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. DORATO, CIN&CIN, PICCOLO, CYDR LUBELSKI czy PLISKA to przykłady marek, które należą do Grupy i są liderami pod względem sprzedaży w swoich segmentach rynku.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.