Powrót do szkoły z Tygryskiem!

Wrz 5, 2019 przez

Powrót do szkoły z Tygryskiem!

Koniec wakacji to jednocześnie początek obowiązków szkolnych. Wypoczęte i opalone  pociechy z nową energią przystępują do przerwanej na dwa miesiące edukacji. Zaczyna się poranne wstawanie, dojazdy, zajęcia szkolne i pozalekcyjne. Dzieci często wracają do domu późnym popołudniem. Warto zadbać o to, żeby w ferworze zajęć nie zapominały o posiłkach. Właśnie z okazji powrotu do szkoły i z myślą o dzieciach, marka Tygryski przygotowała promocję w sklepach, w której można będzie zdobyć praktyczny lunchbox.

Wrzesień to czas powrotów:
z podróży, z wakacji i… do szkoły. Dzieci żegnają letnie przygody, słońce, beztroskę i pełne nowych sił wracają do domów. Jednocześnie to czas gorączkowych przygotowań do szkolnej rzeczywistości. Rodzice zaopatrują swoje pociechy w nowe tornistry, podręczniki i inne artykuły szkolne. Wyrośniętym przez wakacje latoroślom trzeba też zakupić nowe ubrania. W sklepach panuje istny zakupowy szał, a przy kasach ustawiają się długie kolejki. 

Aby umilić dzieciom i ich rodzicom ten zabiegany czas, z okazji powrotu do szkoły – marka kukurydzianych przekąsek Tygryski przygotowała miłą niespodziankę! Otóż w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, przy zakupie 4 produktów można będzie odebrać poręczny i wygodny lunchbox w „Tygryskowym”, pomarańczowym kolorze. Sprawdzi się on idealnie jako pojemnik na kanapki, sałatkę, owoce, a także ulubione kukurydziane chrupki i zmieści do każdego tornistra. To bardzo ważne, aby dzieci były dobrze odżywione i miały energię przez cały dzień w szkole. 

Lunchbox od Tygryska zagwarantuje dłuższą świeżość i chrupkość produktom, chroniąc je tym samym od zgnieceń. Bo Tygryski chrupią bardziej! Marka przygotowała dla uczniów aż 35 000 pudełek śniadaniowych. Akcja w wybranych sklepach startuje od początku października. Będzie także wspierana Tygryskowym konkursem na Facebooku. Z lunchboxem od Tygryska powrót do szkoły będzie kolorowy, chrupiący i radosny!

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.