Masza i Niedźwiedź Gwiazdka z nieba – KONKURS

Lis 8, 2019 przez

Masza i Niedźwiedź Gwiazdka z nieba – KONKURS

Genialny duet – mała, ruchliwa i bardzo ciekawska Masza, która posiada sto pomysłów na minutę oraz prostoduszny i kochający spokój Niedźwiedź, który mieszka w gęstym lesie pod Uralem – powracają w nowych odcinkach serialu uwielbianego przez dzieci na całym świecie. „Masza i Niedźwiedź: Gwiazdka z nieba” część 9 zadebiutuje na DVD.

MASZA I NIEDŹWIEDŹ
Zabawna bajka uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych opowiada o szalonych perypetiach niesfornej dziewczynki Maszy i jej nietypowego przyjaciela, poczciwego Niedźwiedzia. Ich przyjaźń stanowi metaforę relacji między ciekawskim dzieckiem o chłonnym umyśle a wielkim, nieznanym światem. Do międzynarodowego sukcesu rosyjskiej produkcji przyczyniły się zjawiskowa animacja 3D, oryginalne piosenki, uniwersalny przekaz, zwariowane poczucie humoru i cała plejada nieszablonowych postaci.

DVD MASZA I NIEDŹWIEDŹ, CZĘŚĆ 9: GWIAZDKA Z NIEBA
Czy trudno jest zdobyć gwiazdkę z nieba? Dla naszych bohaterów nie ma rzeczy niemożliwych! Niedźwiedź potrzebuje odpoczynku, tymczasem Masza z Pandą nie dają mu spokoju. Dowiedz się, czy Niedźwiedź znajdzie sposób na poskromienie tych dwóch urwisów. Podobno najlepszym lekarstwem jest śmiech. Zobacz, czy dzięki niemu chora Masza szybciej odzyska zdrowie. Posłuchaj historii o zaskakującym dzieciństwie Niedźwiedzia i sprawdź, czy muzyka będzie w stanie zjednoczyć wszystkich.
ODCINKI: Spokojnie. Tylko spokojnie; Najlepsze lekarstwo; Kwartet plus ona; Nowe dzieciaki na podwórku; Migocz, migocz gwiazdko mała; Co za wspaniała gra; Twoja kolej.

KONKURS 

Zapraszamy do udziału w listopadowym konkursie z niesamowitą Maszą i jej przyjacielem niedźwiedziem, czeka na Was płyta DVD MASZA I NIEDŹWIEDŹ, CZĘŚĆ 9: GWIAZDKA Z NIEBA 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy polubić fanpage Dzieci jedzą oraz fundatora nagrody Dzieci to lubią a w komentarzu poniżej lub pod postem konkursowym na fb napisać: Z kim obejrzycie nowe odcinki Maszy?

Będzie nam również bardzo miło, jeśli do zabawy zaprosicie innych rodziców  🙂

Na zgłoszenia czekamy do 25.11.

Powodzenia!

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.