Targi KIDS’ TIME 2020 już za miesiąc

sty 17, 2020 przez

Targi KIDS’ TIME 2020 już za miesiąc

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME Kids’ Time odbędą się w Kielcach już po raz jedenasty. To przegląd najnowszych osiągnięć branży dziecięcej. Kolejna edycja rozpocznie się już od 19 i potrwa do 21 lutego.

Ubiegłoroczna jubileuszowa edycja wystawy zgromadziła w kieleckim ośrodku 566 firm z całego świata. Zajęła ponad 20 000 metrów i 9  hal wystawienniczych. KIDS’ TIME 2019 odwiedziło przeszło 8 200 gości.

Międzynarodowe targi produktów dla matki i dziecka

Podobnie zapowiadają się nadchodzące targi. Nie zabraknie wystawców z ponad 20 krajów całego świata. Goście targów mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów artykułów dla dzieci z, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Tym samym, KIDS’ TIME staje się jedną z najbardziej międzynarodowych wystaw w portfolio Targów Kielce – firmy zagraniczne stanowią 20% wszystkich wystawców. Podobnie jak w latach ubiegłych, targi organizowane zostały w formule BTB.

Podczas Kids’ Time zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia branży dziecięcej. Swoje produkty przedstawią producenci i dystrybutorzy wózków, mebelków, ubranek i zabawek. Podczas targów zaprezentowane są premiery rynkowe i najnowsze technologie.

Podobnie jak podczas dotychczasowych edycji targów, najbardziej innowacyjne produkty zostaną nagrodzone statuetką KIDS’ TIME STAR. O przyznaniu nagród zdecyduje Komisja konkursowa.

Okrągły stół z przedsiębiorcami z Rosji i Białorusi, światowi eksperci branży

Oprócz premier produktowych, na gości targów czekają liczne wydarzenia towarzyszące. Zaplanowane zostały spotkania w ramach targowego „okrągłego stołu”, do którego zasiądą przedsiębiorcy z Polski, Rosji i Białorusi. Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, w programie targów znalazły się konferencje i spotkania ze specjalistami w dziedzinie m.in. social mediów czy e – commerce.

Międzynarodowe media branży dziecięcej w Kielcach

KIDS’ TIME tradycyjnie już odwiedzą przedstawiciele prasy zagranicznej z Rosji, Szwecji, Anglii, Niemiec, Turcji i USA. Swoje przemyślenie dotyczące targów dotychczas opublikowali na łamach Rody.ru, Lek & Babyrevyn, Nursery Online,Toys, Toy Book KidsOboz.ru i Baby&Kid Store. Oprócz dziennikarzy targi odwiedzają oficjalne delegacje z Hiszpanii, Turcji, Rosji, Ukrainy, Estonii i Chin. Wśród gości znalazły się, m.in. Olga Kirillova – Główny Specjalista ds. Zarządzania Wsparciem Eksporterów w Moskiewskim Centrum Eksportu Federacji Rosyjskiej i Darja Gaidenraich – Prezes Stowarzyszenia Branży Dziecięcej Republiki Kazachstan oraz Dyrektor targów Detstvo. Targi odwiedzą także przedstawiciele blogosfery.

Zachęcamy do zaplanowania swojej wizyty w Targach Kielce już dziś.

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.